Nike Air Max OG pack

 

Spoločnosť Nike si pre svojich fanušíkov prichystala na rok 2013 niekoľko retro lahôdok a hneď na začiatku roka sa do predaja dostávajú pôvodnné OG verzie legendárných bežeckých modelov Nike Air Max.

DSC 2854

Konkrétne ide o Nike Air Max 90 OG (kúpiť) vo farebnom prevedení "infrared", ktoré boli prvý krát vydané v roku 1990 a pôvodne dostali názov Nike Air Max III. Tenisky majú vyrobený zvršok z kombinácie bielej prémiovej mesh sieťoviny, ktorá je doplňená o šedé panely z brúsenej kože a čierne panely vyrobené z hladkej kože. Celé tenisky dopĺňa "infrared" červená farba a odhalená air bublina v podrážke. Pocit toho, že ide o retro model umocňuje bieložltá podrážka, či vyšívaný štítok s Nike logom na jazyku.

Druhým modelom z tohto retro balíčka sú legendárne tenisky Nike Air Max 1 OG (kúpiť) v červeno-bielom farebnom prevedení. Tieto tenisky vyšli v roku 1987 a pre spoločnosť Nike išlo o veľmi prelomový bežecký model na ktorom sa prvý krát objavila odhalená air bublina v podrážke. Zvršok tenisiek je vyrobený z kombinácie červenej a šedej prémiovej brúsenej kože doplnéný o bielu mesh sieťovinu. Retro dizajn tak isto ako v prípade Air Max 90 OG pekne zvýrazňuje biela podrážka a vyšívaný štítok na jazyku.

Oba modely sa štandardne dodávajú v retro krabiciach s oranžovými štítkami na ktorých je Nike logo. Kúpiť si ich môžte priamo na našej predajni v Auparku, alebo na eshope Spiritsport.

01