Nike Air Max EM pack

Horúcou novinkou roku 2013 v ponuke spoločnosti Nike sa stala nová technológia s názvom "Engineered Mesh" v ktorej vyšla kolekcia Air Max tenisiek s podtitulom "EM". Ide o ľahký vzdušný materiál, ktorý výborne nahradil kožu a teniskam dodal úplne nový vzhľad a vlastnosti. Novej materiálovej úpravy sa dočkali nie len pánske modely Nike Air Max 1 a Nike Air Max 90 Premium no myslelo sa aj na ženy, ktoré sa môžu tešiť na Nike WMNS Air Max 90 Premium.

9681 011

Nike Air Max 90 Premium EM (kúpiť) prichádzajú do predaja v nám už známom farebnom prevedení "infrared". Zvršok tenisiek je vyrobený z bieleho mesh materiálu doplnený o čierne panely z hladkej kože. Nike swoosh logo je v bielej farbe tak ako aj časť medzipodrážky a šnúrky. Dizajn celých tenisiek tak pekne zvýrazňuje práve "infrared" červená farba a Nike logá, ktoré nájdeme na jazyku, na bočných stranách, ale aj na päte.

Aj Nike Air Max 1 EM (kúpiť) prichádzajú v retro prevedení a na zvršku je okrem bieleho mesh materiálu použitá aj imitácia brúsenej kože v červenej farbe. Swoosh logo, šnúrky a medzipodrážka sú v bielej farbe čo teniskam aj vizuálne dodáva na ľahkosti. Samozrejmosťou je veľmi obľúbená viditeľná vzduchová bublina. 

Posledným z trojice týchto tenisiek sú ženské Nike WMNS Air Max 90 Premium EM (kúpiť), ktoré vyšli vo farebnom prevedení "laser pink". Okrem základnej bielej farby na teniskach nájdeme striebornú a ružovú farbu. Celý tento "mix" farieb, tvorí jeden dokonalý celok, v ktorom vynikne outfit každej ženy. Materiálová kombinácia je tá istá ako v prípade pánskych infraredov, čiže ide o kombináciu mesh látky a hladkej kože. Na rozdiel od pánskych tenisiek majú tieto dámske swoosh logo zvýraznené čiernou farbou.

Všetky tieto tri "odľahčené" modely si môžte kúpiť priamo na našej predajni v Auparku, alebo na eshope Spiritsport. A pokiaľ sa vám bežecké tenisky Nike Air Max páčia, tak si pozrite aj ponuku naších OG modelov.infra 90

NIKE AIR MAX 90 PREMIUM EM "infrared"

am1

NIKE AIR MAX 1 EM

wmns 90

NIKE WMNS AIR MAX 90 PREMIUM "laser pink"